GÜMRÜKLEMENİN 38 YILLIK


Gümrük ve lojistik sektörünün öncülerinden Anıt Group 40 yıla yakın süredir faaliyetlerini hem genişleterek hem de geliştirerek sürdürüyor.

1977 yılında İzmir'de faaliyete geçen; 38 yıldır 200'ü aşkın firmaya alanında hizmet sunan firma, hem İzmir'in hemde Türkiye'nin yüz akı şirketlerinin arasında gösteriliyor. Anıt Group 38. kuruluş yılını çoşkuyla kutluyor.Üniversiteyi okumak üzere Muğla'dan İzmir'e gelen Esat Karaöz bu yıllarda çalışmak üzere girdiği gümrük müşavirliği ofisinde tanıştığı ortağı Erol Gülercan ile birlikte kurdukları şirket, bugün Ege' nin gururu oldu.Anıt Group gelişim odaklı felsefesi, sürekli gelişen teknoloji ve personeliyle bugünkü başarıyı yakaladı.

Ufak bir ofisten antrepolara...

Yola 5 çalışan ile 25 metrekarelik küçük bir ofiste çıktıklarını ve başlarda sıkıntı çektiklerine değinen Anıt Group Yönetim Kurulu Başkanı Esat Karaöz dürüstlük ve iyilikten taviz vermeden çalışarak sektörde söz sahibi olduklarını açıkladı. Karaöz "Bizimle aynı dönemde bu sektöre girip de başarılı olan ve ayakta duran bir kaç şirketten biriyiz.Sektörde öncü olmayı başardık.Gümrük alanında ilk bilgisayar sistemine biz geçtik ve bunun gibi bir çok ilke imza attık.Ege bölgesinde olan çalışma alanımızı Türkiye'ye yaydık." dedi.

Güncel Yazılar

YENİ ASIR

22.05.2018

HABERTÜRK

23.05.2018

EGE HABER

23.05.2018