Kurumsal

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

  • Anıt Gümrük Müşavirliği olarak amacımız,  müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinde verilen sözlerin önemini kavrayıp daima buna göre hareket etmektir.

 

 

  • Hızlı hizmeti kendisine ilke edinen Anıt Gümrük Müşavirliği, sektördeki rakipleri arasında hizmet kalitesinden ödün vermeden hatasız, ekonomik ve güvenilir bir hizmet sunmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

 

 

  • Anıt Gümrük Müşavirliği çalışanları, gümrük mevzuatıyla ilgili yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri ve yenilikleri müşterileri adına sürekli takip ederek, standartlara uyarak en güvenilir ve en sağlıklı hizmeti vermeyi görev olarak kabul etmiştir.

 

 

  • Kalite hedeflerine göre sistem performansını gözden geçirerek düzeltici faaliyetleri gerçekleştirmeyi, riskleri ortadan kaldırmayı ve Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirme adına gereken düzenlemeleri planlamayı ve uygulamayı hedefleyen firmamız; memnuniyet, güven ve kalitenin paradan daha önemli olduğu bilinci içinde çalışmalarını sürdürmeyi taahhüt etmektedir.