Kurumsal

Hakkımızda

Kalitemiz Başarımızın Ölçüsüdür.

Anıt Gümrükleme Erol GÜLERCAN ve Esat KARAÖZ öncülüğünde 1976 yılında kuruldu. Dört arkadaş ile iş yaşamına başlayan firmamız, mesleki bilgi ve iş yaşamındaki deneyimleriyle çıtayı her yıl bir üst seviyeye taşıyarak sektörde köklü, dürüst ve kalıcı bir isimle Anıt'ı yaratmışlardır.

Bugün yüz yirmi kişilik hizmet ekibi ile yola devam eden şirketimiz;

Gümrükleme bölümünde, uzman müşsavirlerimiz ve güçlü kadromuz ile hizmet vererek, yeni yüzyılın getirmiş olduğu kapsamlı hizmet çeşitliliğini erken fark ederek, tedarik zincirinin halkalarını tek çatı altında bir araya getirip, hizmet ağını genişleterek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

        ANIT GROUP;

ANIT GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ ;  

İthalat, ihracat,yatırım teşvik ve çeşitli gümrükleme konularında hizmet vermektedir.

ANIT DEPOLAMA;

Gümrüklü, gümrüksüz ve yanıcı depolama sahamızda hizmet vermektedir.

ANIT LOJİSTİK;

Hava, Kara, Deniz taşımacılığı ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir..

ANIT SİGORTA;

UNICO VE GROUPAMA güvencesi ile tüm branş sigortalarında hizmet vermektedir.

Toplam Kalite Yönetiminin ilkeleri doğrultusunda yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için çalışma arkadaşlarımızla bir takım olarak hareket ederek, siz değerli müşterilerimize hizmek vermekten onur duymaktayız.

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO/IEC 27001:2013, ISO 37001:2016 ve OHSAS 18001/2007 Kalite belgelerimizle işimize vermiş olduğumuz değer ve önemi kanıtlanmış bulunmaktayız.

Alsancak'ta bulunan merkez ofisimiz dışında ALİAĞA, ESBAŞ/Gaziemir, İZBAŞ/Menemen, MERSİN ve İstanbul şubelerimizle, Türkiye'deki tüm gümrük idarelerinde hizmet vermekteyiz.

Başarımızı ve vermiş olduğumuz Güveni, Kalitemiz ile yansıttığımız sektörde, liderliğimizi sizlerin sonsuz desteğine borçluyuz.